top of page

výuka dětí i dospělých II notové materiály zdarma II lekce jednou týdně II hudební nauka během lekcí

první lekce zdarma

PRVNÍ LEKCE ZDARMA

V naší hudební škole si přejeme, abyste se cítili jisti při výběru správného místa pro vaše hudební vzdělání. Proto nabízíme první lekci zcela zdarma. Díky této bezplatné lekci pochopíte, jak pracujeme, jaké metody používáme a jak vám můžeme pomoci dosáhnout vašich hudebních cílů. Bez ohledu na vaše hudební ambice se těšíme, že vám ukážeme vše, co můžeme nabídnout.

Lekce zdarma je jednorázová seznamovací lekce, během které uvidíte prostory školy, seznámíte se s lektorem a rozhodnete se, jestli jsme tím pravým místem pro vás. Máte k dispozici celých 30 minut naší plné pozornosti během této zkušební lekce.

lekce 30 minut - 450Kč

(1800Kč/měsíčně*)

Tyto lekce jsou ideální pro úplné začátečníky nebo mladší děti. Kratší doba umožňuje udržet jejich pozornost a soustředěnost. Tato délka lekce je také vhodná pro ty, kteří se chtějí naučit základy hry na nástroj nebo pro ty, kteří mají omezený čas.

lekce 45 minut - 650Kč

(2600Kč/měsíčně*)

Toto je standardní délka pro většinu hudebních lekcí a je vhodná pro většinu studentů. Tato délka lekce umožňuje dostatek času na procvičování a zlepšování dovedností, aniž by studenti byli příliš unaveni.

lekce 60 minut - 850Kč

(3400Kč/měsíčně*)

Tyto lekce jsou ideální pro pokročilé studenty nebo pro ty, kteří se chtějí intenzivněji věnovat studiu hudby. Tato délka lekce umožňuje více času na detailní práci na technice, interpretaci a dalších aspektech hry na nástroj.

lekce 90 minut - 1250Kč

(5200Kč/měsíčně*)

Tyto lekce jsou vhodné pro velmi pokročilé studenty nebo pro ty, kteří se připravují na vystoupení nebo soutěže. Tato délka lekce umožňuje hluboké zaměření na techniku, interpretaci a výkonnost. Je také ideální pro ty, kteří chtějí prohloubit své teoretické znalosti hudby.

*měsíčně znamená krát 4, do některých měsíců se ale vejde i 5 lekcí